Verva Street Racing
Wstęp wolny
8 WRZEŚNIA 2018, KRAKÓW

Atrakcje

strefa akcji

Szybkie samochody, spektakularne pokazy motoryzacyjne oraz emocjonujące wyścigi! – Wszystko w kilku blokach tematycznych, które zapewnią nam kilka godzin motoryzacyjnych emocji! Strefa akcji stanie się sercem tegorocznej edycji VERVA Street Racing.

Pit Party

Uczestnicy VERVA Street Racing będą mieli okazję obejrzeć ponad 500 różnorodnych, wspaniałych pojazdów. Od samochodów klasycznych, przez budzące podziw supersamochody - luksusowe i szybkie maszyny, aż po nowoczesne auta elektryczne. Motywem przewodnim imprezy jest 10 dekad motoryzacji. Zaprezentowane zostaną najciekawsze pojazdy od narodzin motoryzacji, aż do epoki w której wkraczamy w elektromobilność.

Muzyka

Jak co roku VERVA Street Racing towarzyszą atrakcje muzyczne. Gama efektownych koncertów będzie miłą atrakcją dla każdego uczestnika, który poszukuje w VERVA Street Racing czegoś więcej, niż tylko wrażeń motoryzacyjnych. W tym roku czeka nas kilka godzin różnorodnej muzyki, która uświetni i urozmaici wydarzenie.

strefa rodzinna

W specjalnie przygotowanej strefie rodzinnej znajdą się między innymi dmuchane place zabaw dla najmłodszych, miejsce do zabawy z animatorami, symulatory i wiele więcej!

strefa gastronomiczna

Podczas pikniku, będzie można skorzystać z szerokiej gamy gastronomicznej serwowanej z foodtrucków. Nie zabraknie również strefy Stop Cafe, wraz ze specjalną strefą relaksu z pufami i leżakami.