Verva Street Racing
Wstęp wolny
8 WRZEŚNIA 2018, KRAKÓW, START: 13:00
UL. STANISŁAWA LEMA | PARK LOTNIKÓW POLSKICH

Partnerzy

Platinum logo

PLATINUM

Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej PKN ORLEN. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych. Spółka w swojej ofercie posiada oleje dla motoryzacji, samochodów ciężarowych, rolnictwa, maszyn budowlanych, oleje przemysłowe (hydrauliczne, sprężarkowe, przekładniowe), smary, płyny eksploatacyjne oraz kosmetyki i chemię samochodową.

ORLEN Paliwa BAQ logo

ORLEN Paliwa BAQ

ORLEN Paliwa Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN. Zakres działalności spółki obejmuje hurtową sprzedaż produktów do wszystkich obszarów gospodarki – od rolnictwa po przemysł. Firma dostarcza paliwa, autogaz, olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus, gaz do celów grzewczych i przemysłowych oraz energię elektryczną.

Spółka sukcesywnie rozwija Program monitorowania jakości paliw Paliwa BAQ dedykowany stacjom, które chcą oferować najwyższej jakości produkt. W ramach programu dostarcza na wyłączność paliwa do stacji i na bieżąco monitorujemy ich jakość. Rocznie badamy ponad 2 000 próbek. Współpracuje z ponad 500 stacjami na terenie całego kraju, którym można zaufać – ich lokalizację znaleźć można na mapie stacji Paliwa BAQ dostępnej na  www.paliwabaq.pl

BENZINA logo

BENZINA

BENZINA ze swoimi 404 stacjami paliw to największa sieć stacji benzynowych w Czechach. Wchodzi w skład czeskiej grupy Unipetrol, należącej do PKN ORLEN. Dlatego właśnie na stacjach BENZINA znajdziemy produkty i usługi o najwyższej jakości, znane nam z krajowych stacji ORLEN. BENZINA, obchodząca w tym roku 60 urodziny, działa na rynku już̇ od 1958 r. W ciągu ostatnich lat mocno się̨ rozwinęła i jest dziś́ najlepiej rozpoznawalną i lubianą marką stacji benzynowych w Czechach, znaną z wysokiej jakości paliw i usług. Wstąpmy do BENZINA! Możemy zatankować́ paliwo EFECTA o właściwościach czyszczących czy paliwo premium VERVA, a także posilić́ się̨ i odpocząć́ w dobrze znanym Stop Cafe.

Kia logo

KIA

Firma Kia Motors Corporation powstała w maju 1944 roku i jest najstarszym producentem pojazdów silnikowych w Korei. Początkowo wytwarzała rowery i motocykle. Następnie jako część dynamicznej globalnej grupy Hyundai-Kia Automotive Group, stała się piątym największym producentem samochodów na świecie.

Obecnie Kia wytwarza ponad 3 miliony pojazdów rocznie. Dysponuje 14 zakładami produkcyjnymi i montowniami w 5 krajach świata. Pojazdy te są sprzedawane i obsługiwane przez sieć dystrybutorów i dealerów w 180 krajach. Koncern zatrudnia ponad 51 100 pracowników, a jego roczne przychody przekraczają 45 mld USD.

W Polsce Kia Motors rozpoczęła działalność w 1995 roku.

W ostatnim czasie Kia wzbogaciła swoją ofertę produktową o modele hybrydowe i elektryczne: Niro i Optima. Spektakularny sukces na polskim rynku odniósł pierwszy model koncernu klasy GT – Kia Stinger.

Monster Energy logo

Monster Energy

W Monsterze wszyscy lubimy sporty akcji i motorowe, muzykę punk-rockową, imprezowanie i życie na krawędzi. Monster to więcej niż napój energetyczny. Dowodzony przez naszych zawodników, muzyków, pracowników, dystrybutorów i fanów, Monster to styl życia zamknięty w puszce.

Monster wspiera wybrane dyscypliny sportu, nasze zespoły, zawodników i fanów. Stoimy za sportowcami, by mogli budować karierę na swojej pasji. Promujemy trasy koncertowe, by nasze ulubione zespoły mogły odwiedzić Twoje miasto. Świętujemy z naszymi fanami i zawodnikami, urządzając imprezy i najlepsze wydarzenia, jakie tylko jesteśmy w stanie wymyśleć.

W Monsterze zależy nam na tym, co dla Ciebie ważne. Kto z dzieciaków marzył o pracy od 9 do 17? Każdy z nas śnił o byciu zawodowym sportowcem czy muzykiem i życiem na całego. Wiemy, że potrzeba zachęty i wsparcia, by spełnić te marzenia, więc stworzyliśmy Monster Army, by pomagać nowemu pokoleniu profesjonalistów, przyszłym Rickom Carmichaelom, Jeremym McGrathom, Dave’om Mirra’om, Dannym Kassom i Robom Dyrdekom.

ORLEN Asfalt logo

ORLEN Asfalt

ORLEN Asfalt Sp. z o.o. należy do Grupy PKN ORLEN i jest jednym z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dostawców lepiszcza bitumicznego wykorzystywanego do produkcji nawierzchni asfaltowych. Swoim Klientom dostarcza najwyższej jakości produkty, czego dowodem są liczne nagrody branżowe oraz wyróżnienia. Staramy się, aby hasło „Dostarczając najwyższej jakości asfalty, napędzamy przyszłość” dotyczyło wszystkich aspektów działalności.

Jako Grupa Kapitałowa ORLEN Asfalt dostarcza asfalty z pięciu ośrodków produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce (Płock, Trzebinia), Czechach (Pardubice, Litvinov) oraz na Litwie (Możejki).

mytaxi logo

mytaxi

mytaxi to pierwsza na świecie aplikacja taxi, która łączy pasażera z kierowcą taksówki dostępnym w pobliżu. mytaxi działa w 150 miastach w Europie, w tym w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i konurbacji śląskiej oraz Poznaniu. Dostępna na iOS i Android. Zamów taksówkę z aplikacji, zobacz jak do Ciebie jedzie, płać bezgotówkowo i oceniaj kierowcę!